Новини конкурсу

08.07.2016

Завершився XIII…

Завершил свою работу тринадцатый международный пленер… >>>
15.03.2016

Учасників конкурсу…

Конкурсантів запрошено на XIII міжнародний Пленер в Нова… >>>

alteraTv1616

ri16x16

Умови та правила

  

1PT-09Бадзим Олександра
Жінка, огорнута
небесами
100х70
Полотно, олія

  

 

1PT-35Радкевич Сергій
Христос. Космос
100х100
Акрил, аерозоль

  

 

1PT-64Козак Катерина
Діти - квіти життя
70х90
Полотно, олія

  

 

2PZ-08Данильчук Віталій
Ранковий мороз
35х45
Полотно, олія

  

 

2PZ-38Колодій Василь
Осінні промені
30х40
Акварель

  

 

3NT-21Гурська Даша
Гранати
57х30
Акварель

  

 

3NT-39Лисяк Валерія
Натюрморт в
народному стилі
55х65
Полотно, олія

 

 

4CK-01

Дударєв Антон
Літо
100 х70
Пастель

  

 

4CK-45

Терещенко Констянтин
В музеї
200х175
Полотно, олія

 

 

5NU-32Войтичук Сергій
Цейтнот
120х120
Папір, пастель, акрил

 

УМОВИ ТА ПРАВИЛА
Конкурсу молодих художників на кращу роботу року.

 

1. Загальні положення

Конкурс молодих художників (далі - Конкурс) проводиться Порталом «Мистецтво в Україні - Artes.in.ua» з метою виявлення молодих талантів, популяризації творчості, стимулювання до створення нових робіт та підвищення майстерності молодих художників.

До участі в Конкурсі допускаються роботи, виконані виключно в 2015 році.

Конкурсні номінації:
живопис - портрет, пейзаж, натюрморт, сюжетна картина, ню, нефігуратив;
графіка;
скульптура;
актуальне мистецтво
(об'єкти та інсталяції).

Конкурс проводиться в три етапи:
Перший - з 01.02.2015 р. по 20.10 2015 р. - прийом заявок, відбір конкурсних робіт;
Другий - з 22.10.2015 р. по 20.11.2015 р. - визначення кращих п'яти робіт у кожній з номінацій і допуск їх до участі в боротьбі за головний приз,
з 21.11.2015 р. по 30.11.2015 р. - підготовка виставки;
Третій - з 01.12.2015 р. по 14.12.2015 р. (дата може бути змінена оргкомітетом) - виставка робіт, допущених до участі на звання переможця в одній з художніх галерей м. Києва, визначення переможця.

У Конкурсі можуть брати участь жителі України віком від 16 до 30 років, за умови, що вони матимуть можливість надати свої роботи для виставки в м. Києві.

Учасники конкурсу несуть відповідальність за порушення авторських прав третіх осіб.
Пропозиція Порталу «Мистецтво в Україні» взяти участь у конкурсі є публічною офертою. Надсилаючи фотографії робіт на Конкурс, учасник тим самим погоджується укласти з Порталом авторський договір.
Відповідно до авторського договору, Портал вправі використовувати надіслані на Конкурс фотографії робіт протягом усього терміну проведення Конкурсу наступним чином без виплати авторської винагороди:
- Відтворювати фотографії робіт (публікувати в афішах і рекламних буклетах);
- Публічно показувати фотографії робіт (проводити фотовиставки);
- Доводити до загального відома (розміщувати фотографії робіт на сторінках Порталу «Мистецтво в Україні» та ін.).

Журі Конкурсу формується оргкомітетом з відомих художників, мистецтвознавців, художніх критиків, представників громадськості.

 

2. Правила подачі заявок на участь у Конкурсі

У Конкурсі можуть брати участь художники, які працюють в різних видах і жанрах образотворчого мистецтва, у віці від 16 до 30 років на момент завершення Конкурсу, тобто дата народження яких не пізніше 01 січня 1999 р. і не раніше 01 січня 1986 р.
Заявки на участь у Конкурсі з додатком всіх, необхідних додаткових даних необхідно відправити до 20.10.2015 р. електронною поштою на адресу Порталу «Мистецтво в Україні»: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (з позначкою «На Конкурс»).

До заявки додаються:
а) коротка автобіографія із зазначенням дати народження, роду занять в даний час, основних творчих досягненнях;
б) фотографія автора;
в) адресні дані, домашній і мобільний телефон, адреса електронної пошти;
г) фотографії робіт (без рами) в форматі. jpg,. jpeg,. gif,. png роздільною здатністю не менше 800х600 пікс., розміром не більше 10 Мбіт.
д) опис робіт - номер файлу, жанр / вид твору, техніка виконання, розмір в см., тільки 2015 рік створення, інша інформація на розсуд автора.
е) номінація, в якій передбачається участь роботи в Конкурсі.
Фотографії робіт краще робити в денний час, на вулиці, в похмуру погоду. Фотографії не повинні мати нелінійні спотворення, підсвічування і засвічення.
Відбір робіт для участі в Конкурсі проводиться оргкомітетом на основі наданих матеріалів. Заявки, надіслані з порушенням перерахованих вище умов, оргкомітетом не розглядаються.
Кожен учасник може представити не більше однієї роботи в кожній з номінацій
. 

 

3. Порядок та умови проведення Конкурсу

Перед тим, як подати заявку для участі у Конкурсі, автор, за бажанням, має змогу представити свої роботи для відкритого обговорення вівідувачами сайту з метою їх критиної оцінкки та остаточного прийняття рішення щодо участі (неучасті) цих робіт у Конкурсі.
Для цього потрібно зареєструватись на сторінці "Обговорення", та, ввійшовши на сайт під своїм Логіном і Паролем, розмістити роботу для обговорення (Див. "Правила користування"). Після завантаження робота автоматично стає доступною для перегляду та висловлення міркувань чи оцінок всім відвідувачам сайту.
Термін обговорення 15 (п'ятнадцять) днів, після чого робота знімається з публікації. Автор може розмістити декілька робіт в одній номінації.
Враховуючи висловлені зауваження та пропозиції, автор приймає рішення про подальшу участь (неучасть) тої чи іншої роботи в Конкурсі, заміну роботи, зміну номінації і т.ін. Після прийняття рішення автор надсилає відповідну заявку до Оргкомітету (див. вище).
Можливість розміщення робіт для обговорення закінчується за 15 (п'ятнадцять) днів до завершення першого (відбіркового) етапу Конкурсу, тобто 05.10.2015 р.

Конкурс складається з трьох етапів.

1-й етап. Надіслані роботи розглядаються оргкомітетом на предмет допущення їх до участі в Конкурсі. Оргкомітет має право відмовити у конкурсній участі робіт (які, на думку оргкомітету, мають низькі художні якості, порочать честь і гідність людини, несуть пропаганду насильства, агресії, шкідливих звичок, порнографічні матеріали, містять ненормативну лексику) без пояснення причин такої відмови. Фотографія допущеної до участі в Конкурсі роботи публікується на сайті із зазначенням її атрибутів (без зазначення авторства). Публікація робіт починається з 01.07.2015 р., або з іншої дати за рішенням Оргкомітету.

2-й етап. Відкрите он-лайн голосування. За результатами голосування відвідувачів сайту обирається по 5 робіт у кожній номінації, для участі в боротьбі за Головний приз.

3-й етап. Виставка робіт в одній з художніх галерей м. Києва.
Відібрані за результатами он-лайн голосування відвідувачів сайту роботи автори представляють для виставки в художній галереї.
Роботи на виставці представляються під справжнім іменем автора (зміни від 20.12.2013 р.).

Під час проведення виставки, роботи, за бажанням, оцінюють відвідувачі виставки і, окремо, члени журі.
На підставі голосування відвідувачів сайту та відвідувачів виставки (якщо є) визначається загальна оцінка кожної роботи, і визначаються роботи - переможці Конкурсу в номінаціях.
Професійне журі визначає роботу - переможця Конкурсу, а також роботи - що зайняли друге і третє місця.

Примітки:
1. Не допускаються до участі у Конкурсі копії відомих робіт, а, також, роботи, написані з фотографій.
При виявленні таких робіт їх оцінки не враховуються і до участі у боротьбі за Головний приз Конкурсу вони не допускаються.
2. Роботи для виставки доставляються авторами або їх поручителями і приймаються від них, або їх поручителів за пред'явленням паспорта.
По завершенні виставки роботи таким же чином повертаються авторам, або їх поручителям. Доставка робіт для участі у виставці та їх повернення являться обовязком авторів, та виконуються ними за власний рахунок.
Роботи, з будь-якої причини, не надані для виставки, знімаються з Конкурсу.

 

4. Приз конкурсу

Головний Приз Конкурсу молодих художників - Кришталева Палітра

Також переможець отримує Диплом лауреата Конкурсу від організаторів та грошову винагороду у розмірі 1600 (одна тисяча шістсот) грв.

За зайняте друге місце - Диплом лауреата Конкурсу та грошову винагороду у розмірі 1200 (одна тисяча двісті) грв.

За зайняте третє місце - Диплом лауреата Конкурсу та грошову винагороду в розмірі 800 (вісімсот) грв.

За зайняте перше місце в номінації - Диплом переможця Конкурсу в номінації.

В залежності від досягнутих результатів і в межах встановленої кількості премій журі має право:
а) присудити не всі премії та дипломи;
б) ділити премії між учасниками;
в) у разі, якщо котрась із премій не буде присуджена, то в межах коштів, що залишилися можуть бути збільшені суми інших премій.

Рішення журі остаточні, оскарженню й перегляду не підлягають.

 

За погодженням з Оргкомітетом можливе встановлення спеціальних і додаткових призів і премій іншими державними, комерційними, громадськими чи творчими організаціями, як українськими, так і зарубіжними. Премії та призи мають бути узгоджені з Оргкомітетом не пізніше початку другого етапу Конкурсу, тобто не пізніше 20. 10. 2015 р.

 

Увага! При подачі конкурсних матеріалів Ви автоматично погоджуєтесь з публікацією таких матеріалів на сайтах Порталу «Мистецтво в Україні», а також з подальшим їх використанням редакцією Порталу з метою просування Конкурсу.

/

Проект реалізований завдяки підтримці компанії E&K Ltd.

© 2011 Artes.in.ua - Мистецтво в Україні. Всі права захищені.